Menü Kapat

İş Makineleri Kiralama

kiralik1
kiralik6
kiralik4

İş Makinesi Kiralama Hizmeti

Araç parkımızda yer alan iş makinelerimiz dünya çapında kalitesi ve verimliliği ispatlanmış marka ve modellerden oluşmaktadır. Beko loder, konkasör, dozer, loder, greyder, paletli ve lastikli ekskavatör, silindir ve hafriyat kamyonları gibi araçlarımız ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her türlü ihtiyaca yönelik geniş arz kapasitesine sahibiz.

Önce Güvenlik

Güneyli Hafriyat olarak, iş makinelerimiz ve çalışan ekibimiz için ‘’ÖNCE GÜVENLİK’ temel prensibimizdir. İş Makinelerimizin ve araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Çalışanlarımızın tamamı belgeli sürücüler olup güvenlik tedbirleri ile ilgili düzenli eğitimlerden geçmektedir.

Rubble Master RM100 paletli mobil konkasör ister aylık, ister tonaj kırım usulü kiralayabilirsiniz.

3 tondan, 45 tona kadar paletli ve lastikli ekskavatörlerimizden istediklerinizi aylık, günlük veya götürü olarak kiralayabilirsiniz.

Hafif, orta ve ağır tonajlı loderlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sektörde kalitesi ve verimliliği ispatlanmış beko loder iş makineleriniz ile hizmet vermekteyiz.

Kiralık Greyder arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mesleğine yıllarını adamış uzman operatörlerimiz ve tamamı yeni teknolojilerle donatılmış greyderlerimiz ile işleriniz şimdi profesyonel ellerde.

Güneyli Hafriyat’tan çekici veya kamyon kiralayın aracı satın alma masraflarını, işletme giderlerini ve 2.El değerini düşünmeyin. Sadece işinize odaklanın, gerisini Güneyli hafriyat halletsin.

Log In is required for submitting new question.